Aktuality

Výstava pro příznivce květin
28.05.2022

Výstava pro příznivce květin

Po dvou letech, kdy se v jarních měsících nedaly některé výstavy ani plánovat, pořádá v letošním roce organizace Iris Hlučín opět tradiční mezinárodní výstavu „Kosatce a pivoňky". 

Mazlikiáda, adrenalinový závod pro dobrou věc
26.05.2022

Mazlikiáda, adrenalinový závod pro dobrou věc

Spojením běhu, plazení, občasného šplhu a místy také plavání vzniká doslova nezapomenutelný zážitek - charitativní běh se psem Mazlikiáda pod záštitou starosty Pavla Paschka. Stejně jako předchozí rok se závod poběží ve prospěch záchranné stanice Československých vlčáků. 

Ochrana životního prostředí  je naší společnou prioritou
24.05.2022

Ochrana životního prostředí je naší společnou prioritou

Život bez elektrospotřebičů si v dnešní době lze jen těžko představit. Obklopují nás a staly se součástí našich každodenních činností. Elektrozařízení však obsahují množství materiálů, které pocházejí z neobnovitelných zdrojů.

Schůze Osadního výboru Rovniny
24.05.2022

Schůze Osadního výboru Rovniny

Přijměte pozvání na zítřejší schůzi Osadního výboru Rovniny s vedením města Hlučína, které proběhne 25. 5. 2022 v 17 hodin ve školní jídelně Základní školy Hlučín-Rovniny. Těšíme se na Vás!

Výpadek informačního systému
20.05.2022

Výpadek informačního systému

Z důvodu výpadku informačních systému Ministerstva dopravy ČR, nelze dnes provádět registrační úkony v agendách registru silničních vozidel, registru řidičů a v agendě autoškol není možné provádět zkoušky uchazečů o řidičské oprávnění. 

Tímto se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Charita Hlučín zve na setkání  k tématu domácí péče
20.05.2022

Charita Hlučín zve na setkání k tématu domácí péče

Péče o své blízké v rodinách je nejčastější formou poskytované sociální péče nejen v České republice. Jedná se často o tradiční vztah, kdy rodiny po celá staletí zcela přirozeně a nezištně poskytovaly pomoc svým členům. 

DĚTSKÁ REHABILITACE HLUČÍN PLNÁ NOVINEK
18.05.2022

DĚTSKÁ REHABILITACE HLUČÍN PLNÁ NOVINEK

Na ulici Hluboké v areálu Dětské rehabilitace jste mohli od března loňského roku až do letošního února sledovat velké změny. Budova prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Díky profesionálnímu přístupu stavební firmy, maximálnímu nasazení zaměstnanců, pomoci mnoha místních organizací a pochopení rodičů, jsme náročnou přestavbu zvládli a nyní už se těšíme z mnohých vylepšení. 
ROZVÍJEJTE  SVŮJ TALENT
17.05.2022

ROZVÍJEJTE SVŮJ TALENT

Jako každý rok Vás rádi uvítáme u talentových zkoušek. V Základní umělecké škole Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, p. o., vyučujeme v hudební hru na tyto nástroje: housle, violu, violoncello, kontrabas, klavír, kytaru, akordeon, lesní roh, trumpetu, klarinet, flétnu, fagot, ale také zpěv. 

ZAHÁJENÍ OPRAV KOMUNIKACÍ V DARKOVIČKÁCH JIŽ ZÍTRA
17.05.2022

ZAHÁJENÍ OPRAV KOMUNIKACÍ V DARKOVIČKÁCH JIŽ ZÍTRA

Ve středu 18. května od 6 do 16 hodin bude probíhat v Darkovičkách frézování vozovky na ulici U Rybníku, Do Vrchu, U Dvora, U Zámečku a Pionýrská. Žádáme občany, aby v rámci urychlení opravy vozovky neparkovali své automobily na místní komunikaci a omezily průjezd dotčenými ulicemi.
Děkujeme! Vak Hlučín, s.r.o.

novější1 2 3 4 5 6 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 99 starší
load