Aktuality

Výpadek informačního systému
20.05.2022

Výpadek informačního systému

Z důvodu výpadku informačních systému Ministerstva dopravy ČR, nelze dnes provádět registrační úkony v agendách registru silničních vozidel, registru řidičů a v agendě autoškol není možné provádět zkoušky uchazečů o řidičské oprávnění. 

Tímto se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Charita Hlučín zve na setkání  k tématu domácí péče
20.05.2022

Charita Hlučín zve na setkání k tématu domácí péče

Péče o své blízké v rodinách je nejčastější formou poskytované sociální péče nejen v České republice. Jedná se často o tradiční vztah, kdy rodiny po celá staletí zcela přirozeně a nezištně poskytovaly pomoc svým členům. 

DĚTSKÁ REHABILITACE HLUČÍN PLNÁ NOVINEK
18.05.2022

DĚTSKÁ REHABILITACE HLUČÍN PLNÁ NOVINEK

Na ulici Hluboké v areálu Dětské rehabilitace jste mohli od března loňského roku až do letošního února sledovat velké změny. Budova prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Díky profesionálnímu přístupu stavební firmy, maximálnímu nasazení zaměstnanců, pomoci mnoha místních organizací a pochopení rodičů, jsme náročnou přestavbu zvládli a nyní už se těšíme z mnohých vylepšení. 
ROZVÍJEJTE  SVŮJ TALENT
17.05.2022

ROZVÍJEJTE SVŮJ TALENT

Jako každý rok Vás rádi uvítáme u talentových zkoušek. V Základní umělecké škole Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, p. o., vyučujeme v hudební hru na tyto nástroje: housle, violu, violoncello, kontrabas, klavír, kytaru, akordeon, lesní roh, trumpetu, klarinet, flétnu, fagot, ale také zpěv. 

ZAHÁJENÍ OPRAV KOMUNIKACÍ V DARKOVIČKÁCH JIŽ ZÍTRA
17.05.2022

ZAHÁJENÍ OPRAV KOMUNIKACÍ V DARKOVIČKÁCH JIŽ ZÍTRA

Ve středu 18. května od 6 do 16 hodin bude probíhat v Darkovičkách frézování vozovky na ulici U Rybníku, Do Vrchu, U Dvora, U Zámečku a Pionýrská. Žádáme občany, aby v rámci urychlení opravy vozovky neparkovali své automobily na místní komunikaci a omezily průjezd dotčenými ulicemi.
Děkujeme! Vak Hlučín, s.r.o.

Májový koncert Kataríny Ševčíkové  a studentů ze ZUŠ Hlučín
16.05.2022

Májový koncert Kataríny Ševčíkové a studentů ze ZUŠ Hlučín

Máj je lásky čas… první květnová neděle je pro zamilované, druhá květnová neděle patří všem maminkám. Květen je plný lásky a přesně v této souvislosti jsme si pro Vás připravili jedinečný, romantický koncert harfistky Kataríny Ševčíkové, který proběhne 22. května 2022 od 17 hodin v Červeném kostele. 

Rozmarný kulturák nabízí aktivní setkávání
13.05.2022

Rozmarný kulturák nabízí aktivní setkávání

Rozmarný kulturák je soubor akcí pro širokou veřejnost, které budou probíhat několikrát ročně, a to ve spolupráci s Domem dětí a mládeže v Hlučíně a rodinnou kavárnou Hrášek. Hlavní myšlenkou je spojit lidi, kteří se budou na těchto akcích setkávat.

SPOLEČNÉ SETKÁNÍ POVZBUDILO
12.05.2022

SPOLEČNÉ SETKÁNÍ POVZBUDILO

Dne 12. dubna jsme odpoledne  v Dětské rehabilitaci Hlučín velmi rádi využili ke společnému setkání s rodinami našich klientů. Na zahradě bylo pro děti připraveno spoustu velikonoční překvapení. 
Bezpečně a s pohybem
11.05.2022

Bezpečně a s pohybem

rámci Zdravého města Hlučína a Místní agendy 21 a kampaně zaměřené na zdraví proběhne dne 18. května Den jógy. 

novější1 [...] 3 4 5 6 7 8 9 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 101 starší
load