Senioři letos mohou oslavit narozeniny společně i s vedením města

Nejen v úzkém rodinném kruhu, ale i společně mohou hlučínští senioři oslavit své narozeniny. Setkání jubilantů, kterým je letos osmdesát a více let, se bude konat v květnu v kulturním domě. Popřát jim samozřejmě přijde i vedení města.

Nejen v úzkém rodinném kruhu, ale i společně mohou hlučínští senioři oslavit své narozeniny. Setkání jubilantů, kterým je letos osmdesát a více let, se bude konat v květnu v kulturním domě. Popřát jim samozřejmě přijde i vedení města. Za těmi, kteří už nezvládnou společnou oslavu, lidé z radnice budou i nadále s tradiční kytičkou docházet domů.
Aby mohla radnice oslavencům popřát, potřebuje i nadále jejich souhlas. Město podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů totiž nesmí zjišťovat, kdo z občanů Hlučína slaví narozeniny. Obrátit na městský úřad se mohou samotní oslavenci, i jejich blízcí s jejich souhlasem. Požadavek na zveřejnění životního jubilea v Hlučínských novinách zasílejte na odbor školství a kultury městský úřad Petře Řezáčové v úředních hodinách, které jsou v pondělí a ve středu od 8 do 17 hodin a v úterý a ve čtvrtek od 8 do 14 hodin, nebo mailem na rezacova@hlucin.cz.  
Formulář žádosti o zveřejnění jubilea najdou zájemci na webových stránkách ikona souboruwww.hlucin.cz, v rubrice formuláře/ostatní, nebo si ho mohou vyzvednout na odboru školství a kultury městského úřadu. Podpis jubilanta na formuláři je nezbytný.
Vytvořeno 3.3.2015 | přečteno 143x
load