Schůze hlučínských rybářů bude letos slavnostní

Výroční členská schůze hlučínské místní organizace Českého rybářského svazu bude letos slavnostní, organizace totiž v tomto roce slaví 70 let od svého založení. Schůze se bude konat v neděli 20. března od 8 hodin v Kulturním domě Hlučín.

Výroční členská schůze hlučínské místní organizace Českého rybářského svazu bude letos slavnostní. „Tento rok slavíme 70 let od založení našeho spolku,“ prozradila členka výboru Jana Vilišová. Jestli u příležitosti výročí uspořádají nějakou akci, se hlučínští rybáři dohodnou právě na svém setkání, které se bude konat v neděli 20. března od 8 hodin v Kulturním domě Hlučín. Na členské schůzi čeká rybáře příjemné překvapení, účastníci budou zařazeni do slosování o věcné ceny, mezi kterými jsou nejen knihy o rybaření. Jako hlavní cena je celoroční povolenka na lov ryb.  
Místní organizace Českého rybářského svazu v Hlučíně má na 800 členů, vede ji předseda Kamil Bělka. K jejím nejdůležitějším úkolům patří zarybňování řeky Opavice a štěrkoven v Hlučíně a v Dolním Benešově.  Vychovává také mládež, dva členové výboru se věnují čtyřiceti dětem, které zasvěcují do tajů rybaření.

Vytvořeno 12.3.2016 | přečteno 132x
load