Zápis ze schůze č. 2/2020 Osadního výboru v Bobrovníkách ze dne 17. června 2020

Zápis ze schůze č. 2/2020 Osadního výboru v Bobrovníkách ze dne 17. Června 2020

Přítomní:  Jakub Šimánek, Pavel Cyrus, Lucie Slišková, Gabriela Teichmannová, Ing. Miroslav Honus,

Ing. Roman Šťastný, Ing. Jiří Kubenka

  1. OV Bobrovníky navrhuje uzamčení areálu za Kulturním domem Bobrovníky. V plotě by se měla zhotovit uzamykatelná branka a uzamykat ji ve 23:00 hodin. Toto uzavírání by měl na starost provozovatel místní restaurace Neptej se pod Kohoutem. Ráno v 7:00 hodin by prostor byl otevřen správcovou KD Bobrovníky.  Uzamčení areálu by zklidnilo noční situaci v Bobrovníkách. Dále také OV Bobrovníky navrhuje doplnění kamery na křižovatce u Jednoty a KD, současná kamera snímá soukromý objekt Jednoty, nikoli městský pozemek za KD, proto OV navrhuje posílení další kamerou nebo otočení stávající, aby snímala městské pozemky.

  1. OV Bobrovníky připomíná požadavek občanů z podzimní Veřejné schůze 2019 na umístění zpomalovacích retardérů u kapličky. Retardéry tam již byly umístěny, ale po zahájení výstavby tělocvičny byly odstraněny, a už nebyly namontovány zpět.

  2. OV Bobrovníky žádá Město Hlučín, aby opět zkontrolovalo funkčnost zvonu v místní kapličce. Zvuk je stále rušen narážením zvonu do krovů. Zvon chce opět seřídit, aby tón byl důstojný.

  3. OV Bobrovníky opět připomíná, aby Město Hlučín zvážilo umístění kamer na zpomalovacích semaforech na Hájence a u příjezdu na Malánky. Tyto kamery by měly snímat a pokutovat řidiče, kteří zde jezdí na červenou.

V Hlučíně dne 17. června 2020

Jakub Šimánek

 


Vytvořeno 7.9.2020 16:43:29 | přečteno 329x | bobrovniky.osv
load