VOLEJBALOVÝ ODDÍL TJ HLUČÍN SLAVÍ ŠEDESÁTKU

Okresní přeborník mužů rok 1973.jpeg

Pamětníci, bývalí i současní hráči, aktivní, méně aktivní i pasivní, milovníci nebo jen přátelé hlučínského volejbalu! Je to letos již 60 let, kdy na podzim 1963 parta v čele s trojicí nejaktivnějších ve složení Josef Kindura, Rudolf Slaný a Bernard Kladziwa založila volejbalový klub v Hlučíně.

A jak jsme na tom s činností v jubilejním šedesátém roce existence oddílu volejbalu v roce 2023? Počet členů k 1. 1. 2023 – 213 (za 1 rok 60 nových členů). Počet družstev v soutěžích – přihlášeno v sezoně 2023/24 celkem 8 družstev plus barevný volejbal (přípravka), celkem 9 družstev. Počet vlastních turnajů organizovaných pro své členy mimo jejich zápasů v soutěžích: 12 (novoroční, v únoru turnaj barevného volejbalu, velikonoční turnaj, turnaj přípravky, Hlučínská ulívka – mix turnaj, beachvolejbalový turnaj na jezeře, turnaj v rámci kempů - 2x, Frantův mix, vánoční turnaj, turnaj žáků a žákyň na ukončení sezóny, vánoční turnaj přípravky). Činnost poměrně bohatá, koordinovaná výborem oddílu ve složení: David Karčmář (předseda), Miroslav Skoták (místopředseda), Václav Steffek (sekretář), František Košař (hospodář), Filip Hladiš, (člen), Veronika Zoubková (člen), Hana Machalová (člen), Lucie Janušková (člen), Vladimír Kotek (člen). A mohli bychom jmenovat ještě mnoho dalších věrných a spolupracujících. Za všechny: Aleš Baturný (hráč, rozhodčí a trenér) a Martin Skoták (hráč nejdéle hrající druhou ligu v Hlučíně). K tomu kvalitní zázemí, šatny a klubovnu, rekonstruované antukové kurty a hřiště na beachvolejbal. To vše dohromady znamená, že jsou vytvořeny velice dobré podmínky pro rozvoj hlučínského volejbalu do další „60“. Tak „Ať žije!“ 

Přijďte tedy společně s námi, současnými hráči či funkcionáři oslavit významné kulaté výročí hlučínského volejbalu, nenechte si ujít turnaj, který se u této příležitosti bude konat v sobotu 16. září 2023 od 9 hod. ve sportovním areálu oddílu volejbalu na Tyršově ulici v Hlučíně. Po ukončení turnaje bude následovat kulturně - společenský program. 

Srdečně zvou jménem oddílu volejbalu TJ Hlučín hlavní organizátoři akce: František Košař, Miroslav Skoták a David Karčmář.

pozv_60let.jpg

Vytvořeno 7.9.2023 | přečteno 527x | skulinova@hlucin
Štítky: aktualita , sdílení_fb_tw
 
load