Dubnová výzva 10 000 kroků

výzva 10000 kroků duben 2023
Město Hlučín se v předchozích letech zapojilo do výzvy 10.000 kroků. Každoročně jsme během dubnových a říjnových výzev zaznamenávali nachozené či naběhané kroky a soutěžili jsme mezi jednotlivci, páry, týmy i zúčastněnými městy. Letošní dubnová výzva se opět blíží. Ale přináší několik novinek a změn. Město Hlučín se letos nezapojí oficiálně do žebříčku měst. Důvodem je zpoplatnění výzvy – Hlučín by za svou účast musel uhradit částku 20. 000,- Kč. Bohužel současná ekonomická situace nás nutí šetřit výdaje, kde to je možné. Občané se ale výzvy mohou zúčastnit nadále bezplatně individuálně i v týmech.

Organizátoři výzvy ale přichystali novinku – tzv. prémiový účet, který je zpoplatněný – stojí 200,- Kč na aktuální výzvu. Pouze účastníci, kteří si zaplatí prémiový účet, mohou založit tým a stát se kapitánem, sbírat virtuální odznáčky a stáhnout si účastnický list na konci výzvy. Účastníci s bezplatným běžným účtem se tedy mohou stát členem týmu, ale nemohou si ho založit.
Změny se dotknou i škol, které se chtějí zapojit. Nově je nutné stanovit školního „koordinátora“, který bude mít bezplatně nastavený prémiový účet a bude tak moci založit třídní týmy.
Zapojit se mohou i firmy, jejich účast ve výzvě je ale rovněž zpoplatněná.
Pokud máte i nadále chuť a zájem se zúčastnit dubnové výzvy 2023, nezapomeňte se REGISTROVAT – pouze v případě, že se účastníte poprvé, nebo PŘIHLÁSIT, pokud jste se výzvy v minulosti již účastnili.

Přihlásit se či registrovat je možné na odkazu: http://www.desettisickroku.cz/dubnova-vyzva
Vytvořeno 7.3.2023 14:12:37 | přečteno 130x | konecna@hlucin
Štítky: aktualita , sdílení_fb_tw
 
load