Veřejné zasedání s občany se bude konat na Rovninách

stavba parkoviště J. Seiferta v Hlučíně, autor: His Madworld

Veřejné zasedání občanů Rovnin za účasti vedení města Hlučín se uskuteční v úterý 17. října od 18 hodin ve školní jídelně Základní školy Rovniny. 

Setkání občanů pořádá osadní výbor Rovniny, který své všechny obyvatele lokality vymezené ulicemi Ostravskou a Písečnou až po Staré Rovniny. Diskutovat s občany přijde vedení města Hučín včetně vedoucích jednotlivých odborů městského úřadu. 
"Cílem veřejného zasedání je mimo jiné získat od občanů Rovnin podněty, co by se mělo v této části města zlepšit, jak tuto část města dále rozvíjet," doplnila místostarostka města Hlučín Blanka Kotrlová.
"Diskutovat s vedením města chceme o všem, co občany Rovnin tíží, včetně parkování na nově zřízeném parkovišti v ulici Jaroslava Seiferta," řekla za organizátory setkání předsedkyně osadního výrobu Jaroslava Miketová. 
Osadní výbory projednávají záležitosti v území, ve kterém působí, iniciují mnohá vylepšení, úpravy a opravy veřejných prostor, navrhují, jak zlepšit životní prostředí, zabývají se i dopravou, kulturou, infrastrukturou, volnočasovým a sportovním vyžitím v dané lokalitě. 


Vytvořeno 6.10.2017 | přečteno 424x
Štítky: aktualita , sdílení_fb_tw
 
load