Město Hlučín

Oficiální stránky města Hlučín

Vyhledávání

Kategorie sekce

Veřejné fórum bude hledat i jméno nové hlučínské ulice

Veřejné fórum 2018, autor: Ivana Gračková

Veřejné fórum, na kterém budou představitelé města Hlučína diskutovat s občany o dalším rozvoji města i největších problémech, které obyvatele trápí, se bude konat v Kulturním domě Hlučín v úterý 26. března od 16 hodin. Zváni jsou všichni, kteří mají nápady, jak vylepšit život v Hlučíně. 

"Stejně jako v minulých letech se budeme u kulatých stolů věnovat jednotlivým okruhům, jako jsou volný čas, sociální oblast, životní prostředí, doprava a podobně. Věříme, že občané budou přicházet s konkrétními náměty. Na závěr se z návrhů přítomných vybere deset těch, kterým se město bude v příštích měsících věnovat prioritně. Výběr se poté bude ještě potvrzovat nebo doplňovat v celoměstské anketě," vysvětlila Sabina Lorencová z odboru rozvoje Městského úřadu Hlučín.
Na jednání budou občané také vybírat z návrhů názvů nové ulice, která vznikla stavebním propojením ulic Hrnčířská a Školní. V uplynulých týdnech posílali lidé své tipy na pojmenování. Z 82 názvů vybrali zastupitelé deset těch, mezi nimiž by měli nakonec zvolit občané. Tři návrhy, které dostanou od občanů nejvíce hlasů, postoupí do posledního kola rozhodování.Volit se bude z těchto návrhů: Jantarová, Spojovací, Průchozí, Přemysla Otakara II., Ratibořická, Hasičská, U Pošty, Poštovní, Andělína Nováka a T. G. Masaryka. Jde o názvy, které dostaly minimálně tři a více hlasů zastupitelů.
Plakát veřeného fóra

19.3.2019 17:38:41 | přečteno 990x
Štítky: aktualita , sdílení_fb_tw
 
 

Městský úřad Hlučín

Telefon: 595 020 211
URL: www.hlucin.cz
Email: podatelna@hlucin.cz

Novinky na mail

 
load