Sportovně hudební festival SUN ON LAKE 2019 se blíží

sol2019

Již třetí ročník sportovně hudebního festivalu proběhne v termínu od 9. do 10. srpna u Hlučínského jezera. Tato akce je jedinečná svým konceptem, který spojuje sport, cestovatelské přednášky, volnočasové aktivity a široké spektrum hudebních žánrů. Letos bude festival probíhat poprvé dva dny, ve kterých si všechny věkové generace přijdou na své.


Páteční den bude převážně zaměřen na hudbu a doprovodné aktivity. V sobotu bude odpolední program zaměřen na sporty a přednášky, které doprovodí živé kapely a večer bude opět probíhat doprovodný a hudební program.

„Od prvního ročníku chceme, abychom všem návštěvníkům nabídli aktivní trávení volného času. Je pak krásné slyšet, že si zde děti a mladí lidé našli svůj nový koníček, nebo sportovní aktivitu, které se pak i věnují. Všechny bych rád pozval například na vystoupení Jumping maratonu, taneční školy Beat Up nebo nového sportu Teqball, který se ve světě teprve rozjíždí. Sobotní odpoledne okoření skvělé kapely Krackhouse Family a Easy Steps. Z řad Dj´s se během víkendu představí například zahraniční hvězdy z Maďarska Jade a Mindscape, dále pak tuzemský Dj Wich, Orbith, Madface, Philip TBC nebo Lucky Boy. Nebude také chybět stálice české hip hopové scény PRAGO UNION. Letos budeme mít přes 40 vystupujících v mnoha žánrech živé i elektronické hudby, více než 10 sportovních aktivit, bohatý doprovodný program, více druhů piva a skvělé jídlo“ uzavírá pozvánku ředitel festivalu, Marek Halfar.


Vytvořeno 6.7.2019 | přečteno 515x | kristina.nenickova
Štítky: aktualita , sdílení_fb_tw
 
load