Senioři se setkají s vedením města na společném posezení

První setkání jubilantů v roce 2015, autor: Ivana Gračková

Tradiční setkání jubilantů se vedením města Hlučína se bude konat v úterý 5. června v Kulturním domě Hlučín. Určeno je pro seniory, kteří letos dosáhnou věku osmdesát let a více. 

„Společné posezení s hudbou a občerstvením mělo v minulých třech letech velký ohlas. Proto ho připravujeme i na letošní rok,“ řekla místostarostka Hlučína Blanka Kotrlová.
Posezení s vedením města se poprvé konalo před třemi lety. Město Hlučín jím nahradilo obvyklé návštěvy svých představitelů u jubilnatů.
"Myslíme se, že senioři více ocení, když si mohoupopovídat nejen s námi z radnice, ale i s svými přáteli a vrstevníky. To byl důvod, proč jsme před třemi lety vyzkoušeli novinku, která se rychle osvědčila," doplnila místostarostka Kotrlová.
Zájemci, kteří chtějí na akci obdržet pozvánku, se mohou přihlásit osobně na odboru rozvoje Městské ho úřadu Hlučín u Ingrid Křižákové, nebo telefonicky na čísle 595 020 238, případně mailem na adrese krizakova@hlucin.cz. Přihlásit je mohou i jejich blízcí rodinní příslušníci. Úředníci města s ohledem na ochranu osobních údajů nesmí mít běžně přístup k adresám jubilantů a bez jejichž osobního souhlasu je nemohou obesílat.

Vytvořeno 27.5.2018 13:27:27 | přečteno 356x
Štítky: aktualita , sdílení_fb_tw
 
load