První den nákupu v novém Lidlu pomůže dětem z Dětské rehabilitace Hlučín

Nová prodejna Lidl, autor: archiv Lidlu

Otevření zrekonstruované prodejny Lidl v Hlučíně bude mít i charitativní rozměr. První den provozu v pondělí 16. července půjde z každého nákupu nad 300 korun 50 korun na další vybavení pro Dětskou rehabilitaci Hlučín.

„Uvítali bychom, kdyby se řetězec takové síly, jakou představuje Lidl, ve městě angažoval daleko intenzivněji. Ale i tato akce Lidlu nás potěšila. Dětská rehabilitace peníze využije na nákup dalších rehabilitačních pomůcek pro postižené děti,“ komentoval informaci starosta Hlučína Pavel Paschek.
"V nové prodejně se mohou zákazníci těšit především na pohodlné nakupování v příjemných prostorách. K tomu přispějí například širší uličky, nová pekárna, úseky čerstvých potravin, tedy ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků rozšířené oproti původní prodejně o 20 procent," řekl Marek Homola z oddělení firemní komunikace řetězce Lidl. 
Další zásadní novinkou pro zákazníky jsou toalety s prostorem pro přebalování dětí nebo nové pokladny s odkládacím prostorem i větší plochou za pokladnami, takže zákazníci budou mít větší pohodlí při ukládání svých nákupů. 
„Novinkou je také  wi-fi připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.
Nová prodejna je dvoupatrová, druhé patro bude sloužit jako zázemí pro zaměstnance.  Využívat budou moci sprchy, odpočinkovou místnost včetně zastřešené terasy. Přibyly i kanceláře a školicí prostory. Před vstupem do prodejny je prostorné parkoviště, parkovací místa mají šířku 2,70 metru, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání.

Budova prodejny upoutá prosklenou fasádou, díky níž se bude maximálně využívat denní světlo. Uvnitř prodejny i na parkovišti je instalováno výlučně úsporné LED osvětlení. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, využívání odpadního tepla, efektivní systém podlahového vytápění a chlazení a použití ekologických chladicích technologií. Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli od 8 do 21 hodin. Po dobu dvou týdnů po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto prodejnu.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Vytvořeno 12.7.2018 0:23:37 | přečteno 1611x
Štítky: aktualita , sdílení_fb_tw
 
load