Poslední dvě představení Festivalu malých divadel se odehrají v listopadu

Dlouhý, Široký a Krátkozraký Mokrolazecké ochotnické činohry

Festival malých divadel v Kulturním domě Hlučín v listopadu končí posledními dvěma představeními. Hraje se drama Elektra a komedie Dlouhý, Široký a Krátkozraký.

Více jak stovka lidí využila možnosti koupit si permanentku na všech pět představení festivalu, který odstartoval v září, za zvýhodněnou cenu 400 korun, ovšem vstupenky na jednotlivé kusy jsou stále v prodeji za 100 korun. Na listopad zbývají poslední dvě představení. Stará Aréna z Ostravy přijede 7. listopadu s dramatem Elektra a Mokrolazecká ochotnická činohra přiveze 21. listopadu známou hru Divadla Járy Cimrmana Dlouhý, Široký a Krátkozraký. Obě představení začínají v 19 hodin.
Vstupenky na programy v Kulturním domě Hlučín je možné koupit kdekoliv v síti Ticketstream. K dispozici jsou také v pokladně Kulturního domu Hlučín. Zároveň tam mohou zájemci zakoupit lístky na pořady v jiných městech zařazené v Ticketstreamu. Pokladna v domě kultury je otevřená v pondělí a ve čtvrtek od 8 do 16 hodin, v úterý od 15 do 19 hodin, ve středu a v pátek od 8 do 11.30.

Vytvořeno 1.11.2017 9:31:28 | přečteno 289x
Štítky: aktualita , sdílení_fb_tw
 
load