Pojďte na divadlo za stovku

Ženská epopej divadla ArtWay, autor: FB Ženská epopej

Festival malých divadel v Kulturním domě Hlučín pokračuje v říjnu a v listopadu dalšími čtyřmi představeními. Tento měsíc se bude hrát komedie A do pyžam a monodrama Ženská epopej. 

Více jak stovka lidí využila možnosti koupit si permanentku na všech pět představení festivalu za zvýhodněnou cenu 400 korun, ovšem vstupenky na jednotlivé kusy jsou stále v prodeji za 100 korun. A bude na co koukat! Divadlo Šamu ze Štítiny bude 10. října hrát komedii A do pyžam a pražská scéna Artway uvede 24. října Ženskou epopej. Stará Aréna přijede 7. listopadu s dramatem Elektra a Mokrolazecká  ochotnická činohra přiveze známé představení Divadla Járy Cimrmana Dlouhý, Široký a Krátkozraký. 
Vstupenky na programy v Kulturním domě Hlučín je nové možné kupovat kdekoliv v síti Ticketstream. Zároveň mohou zájemci zakoupit lístky na pořady v jiných městech zařazené v Ticketstreamu, jehož součástí se městská organizace Sport a kultura Hlučíny stala letos v létě. Pokladna v domě kultury je otevřená v pondělí a ve čtvrtek od 8 do 16 hodin, v úterý od 15 do 19 hodin, ve středu a v pátek od 8 do 11.30.

Vytvořeno 30.9.2017 20:47:24 | přečteno 4896x
Štítky: aktualita , sdílení_fb_tw
 
load