Město Hlučín

Oficiální stránky města Hlučín

Vyhledávání

Kategorie sekce

Na podzim se chystá vítání občánků

vítání občánků v únoru 2017, autor: Ivana Gračková

Další tradiční setkání vedoucích představitelů města s čerstvými rodiči a jejich nově narozenými občánky Hlučína se připravuje na letošní říjen. Zájemci o účast se musí hlásit na radnici.  

„Legislativa nám neumožňuje zjišťovat adresy čerstvých rodičů a zvát je bez jejich souhlasu na vítání občánků. Proto rodiče moc prosíme, pokud by se rádi zúčastnili tohoto slavnostního aktu, aby své děti předem přihlásili,“ řekla Tereza Šimánková z odboru rozvoje Městského úřadu Hlučín. 
Setkání se bude konat v obřadní síni, přesný termín obdrží rodiče v pozvánce, kterou radnice zašle všem přihlášeným. Vítání občánků se bude tentokrát vztahovat na všechny děti narozené po 1. říjnu 2016, s trvalým pobytem na území Hlučína. Zájemci se mohou hlásit osobně na odboru rozvoje MěÚ Hlučín v úředních hodinách v pondělí a ve středu od 8 do 17 hodin a v úterý a ve čtvrtek od 8 do 14 hodin. Zapotřebí je originál rodného listu dítěte a platný občanský průkaz rodiče. Bližší informace je možné získat u Terezy Šimánkové na MěÚ Hlučín dveře B101, nebo na telefonním čísle 595 020 317. 
17.9.2017 20:47:12 | přečteno 959x
Štítky: aktualita , sdílení_fb_tw
 
 

Městský úřad Hlučín

Telefon: 595 020 211
URL: www.hlucin.cz
Email: podatelna@hlucin.cz

Novinky na mail

 
load