Mateřská škola Severní bude přes léto uzavřena, náhradní provoz zajistí školka v Bobrovníkách

Mateřská škola Bobrovníky, autor: Nikol Švihorová

Mateřská škola Severní bude o letních prázdninách po celé dva měsíce uzavřena. Bude se v ní dělat druhá část nové elektroinstalace, ta první se dělala už loni. Rodiče, kteří nemohou mít v létě své děti doma, si tak musí co nejdříve zajistit náhradní školku. Kapacita je ještě volná v Mateřské škole Bobrovníky, která bude kvůli tomu v létě mimořádně v provozu. V době od 23. července do 5. srpna budou uzavřeny všechny mateřské školy v Hlučíně, Bobrovníkách i Darkovičkách.

"Provoz mateřských škol bývá omezen každé léto, většinou jsme ale uzavírali na červenec a srpen školky v Bobrovníkách a v Darkovičkách, o jejichž děti se postaraly městské školky. Loni a letos jsme ale museli v Mateřské škole Severní využít letní prázdniny k postupné výměně elektroinstalace, která už byla ve špatném stavu. Proto bude v provozu i bobrovnická školka, neboť další zařízení v Hlučíně už jsou na léto plná," vysvětlila místostarostka Blanka Kotrlová.
Náhradní provoz za školku Severní bude zajišťovat od 2. do 20. července a od 27. do 31. srpna také Mateřská škola E. Beneše, a od 6. srpna do 24. srpna školka Cihelní, která bude uzavřena od 2. do 22. července. Školka v  Bobrovníkách bude otevřena pro děti z uzavřených mateřinek od 2. do 20. července. V době od 23. července do 5. srpna budou uzavřeny všechny mateřské školy v Hlučíně, Bobrovníkách i Darkovičkách. 
"Prosíme rodiče, kteří chtějí využít náhradního provozu Mateřské školy v Bobrovníkách, aby své děti přihlásili co nejdříve," informovala vedoucí odboru rozvoje Městskéhoúřadu Hlučín Darina Krejzlová. 
Vytvořeno 12.5.2018 23:14:47 | přečteno 846x
Štítky: aktualita , sdílení_fb_tw
 
load