Karatistka Agáta Julinová pomohla získat bronz svému týmu

Stupně vítězů na Mistrovství Evropy World Shotokan Federation v karate, autor: archiv klubu karate Atifis

Rodačka z Hlučína, karatistka Agáta Julinová vybojovala v pátek 17. listopadu na Mistrovství Evropy World Shotokan Federation (WSF) v Pardubicích bronzovou medaili v kata týmu děvčat. Z předchozích závodů letošního roku už přitom měla na kontě dvě zlaté, dvě stříbrné a tři bronzové medaile. 

Hlučínská sportovkyně přispěla velkou měrou k úspěchu svého týmu z klubu Shotokan karate klub Attfis Ostrava, který reprezentovalo 14 závodníků. 
„Závodníci z našeho klubu reprezentovali Českou republiku prostřednictvím Czech Shotokan Karate Union (CSKU). Dohromady získali úžasných 21 medailí, z toho sedm krát zlato, sedm krát stříbro a sedm krát bronz. Česká republika se tak v celkovém žebříčku devatenácti zemí umístila na druhé příčce za Rumunskem, následovaná Tureckem. Přípravě věnovali trenéři a realizační tým opravdu velkou pozornost. Jsme hrdí na to, že naši závodníci uspěli, dosáhli opravdu krásného výsledku. Děkujeme rodičům, protože bez jejich hlavně finanční podpory by děti na takových závodech vůbec nemohly startovat.” uvedl trenér Jakub Škoda.

Ivana Gračková

Vytvořeno 23.11.2017 21:30:16 | přečteno 422x
Štítky: aktualita , sdílení_fb_tw
 
load